Plasma IQ

lekarz stomatolog Honorata Sroczyńska, Klinika stomatologiczna, Gabinet stomatologiczny, Gdańsk
Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 10 lat. Zgłębiam i poszerzam horyzonty, poszukuję nowych rozwiązań dla siebie i swoich pacjentów. Wszystko po to, by dobrze wyglądać, by oznaki upływu czasu nie oszpecały nas i by może też troszeczkę w sposób mało inwazyjny i naturalny odmłodzić się i upiększyć. Kwas hialuronowy i botoks oraz wsparcie stomatologiczne sprawiają, że jestem samowystarczalna z jednym wyjątkiem, kiedy muszę moje pacjentki wysyłać do zaprzyjaźnionej kliniki chirurgii plastycznej…

 

Powieki! Te niewidoczne, na które nie warto kłaść makijażu, bo i tak nic nie widać, te opadające i te wiotkie, które nie pasowały nam do pięknej zadbanej całości.
Tylko skalpel przez 10 lat… ale mało która z moich pacjentek na to się decydowała. Cierpliwie czekałyśmy, bo w końcu lekarz medycyny estetycznej skupia te osoby, które chcą wyglądać pięknie, młodo i naturalnie bez skalpela.
Doczekałyśmy się!
Cierpliwość popłaca. Teraz, kiedy wszystkie jesteśmy takie ładne i zadbane po prostu delektujemy się tą naszą czarodziejską różdżką PLAZMĄ IQ!
Nie ukrywam, że teraz nadrabiamy to 10 lat, to urządzenie samo przyciąga, pacjentki widzą efekty i same dopytują o zabieg i możliwości PLAZMY.
Jedna z moich asystentek także „otworzyła sobie oko” tą czarodziejską różdżką i teraz wszyscy zadają jej „niedyskretne pytanie” co zrobiła?
Spodziewałam się, że sam zabieg będzie bardziej bolesny, że po zabiegu pacjentka będzie wykluczona z życia społecznego, a tu też miłe zaskoczenie:
znieczulenie Emlą (krem znieczulający) zupełnie wystarcza, no i najważniejsze: moja asystentka nie opuściła ani jednego dnia pracy, a efekt jest natychmiastowy, skuteczny i trwały.
Ciszę się z tego odkrycia, obecnie jest to najbardziej oblegany sprzęt w mojej klinice.No! Ale mamy co nadrabiać…

 

Honorata Sroczyńska
specjalista medycyny estetycznej
PlasmaIQ DentalSpa
Powieki
Znamiona
Brodawki
Znamiona barwnikowe
Kępki
Pajączki